ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: 1η Θέση σε Διεθνές Τουρνουά η Σαπφώ Σακελλαρίδη!

| Νέα Συλλόγων-Φορέων
oaap ss
Η Σαπφώ Σακελλαρίδη αναδείχθηκε πρωταθλήτρια στο Iraklio Junior Tournament, τη διοργάνωση της Tennis Europe που φιλοξενήθηκε αυτή την εβδομάδα στο Ηράκλειο της Κρήτης. Η 13χρονη αθλήτρια του Ο.Α. Αγίας Παρασκευής κατέκτησε τον πρώτο τίτλο της σε διεθνές τουρνουά στην καριέρα της.
Η Σαπφώ Σακελλαρίδη κέρδισε την Χριστίνα Ντάνου με 6-7 (4), 6-0, 6-2, στον τελικό του μονού των κοριτσιών του Iraklio Junior Tournament, για να αναδειχθεί πρωταθλήτρια στην διοργάνωση της 3ης κατηγορίας U14 της Tennis Europe.

Ημ/νία Δημ/σης : 6/4/2016